27 Eylül 2010 Pazartesi

YONCA RENDELENMİŞ DOMATES DAHA EKONOMİK 3 Ü 1 ARADAŞİMDİ MÜKEMMEL LEZZET 3 Ü 1 ARADA


RENDELENMİŞ DOMATES
Domates kendine has tadı, aroma ve renginin yanında içerdiği mineral maddeler, vitaminler ve diğer besin öğeleri ile beslenmede önemli bir yer tutmuş ve yüzyıllardır taze olarak tüketilmektedir. Ancak kış mevsiminde sera üretimi yapıldığından yaz mevsiminde tükettiğimiz domatesin gerçek koku ve lezzetini kış mevsiminde bulmak mümkün değildir. Tamamen katkısız oluşu ile Yonca rendelenmiş domates gerçek domates lezzetini, kokusunu ve faydalarını kış mevsiminde de sofralara taşımaktadır.

Yonca Rendelenmiş Domates, Ege bölgesinin verimli topraklarında yetişen, tam kırmızı, sağlam, olgun ve lezzetli domateslerinden yapılmaktadır. Fabrikamıza gelen domatesler fazla bekletilmeden, havuzlarda ve taşıma kanallarında yıkanıp, seçme ve ayıklaması yapılarak, kaliteyi olumsuz etkileyecek unsurlardan ayrılmaktadır. Yıkanmış,ayıklanmış domatesler hijyen ve sanitasyon kurallarının sağlandığı,modern tesislerimizin bulunduğu fabrikamızda otomatik makinelerde işlenip,pastörize edilip cam ambalajlara alınarak lezzetli ve sağlıklı ürünlerimizden biri olan rendelenmiş domates haline gelmektedir.

Fabrikamız IFS (International Food Standart- Uluslar arası Gıda Standartlarına Yüksek Seviyede Uygunluk), BRC (The British Retail Consortium-İngiliz Perakendeciler Standartlarına Uygunluk) ve ISO 9001:2008 uluslar arası kalite ve gıda güvenliği standartlarına sahiptir. Kaliteli üretimin ilk ve en önemli koşullarından biri olan “kaliteli hammadde” kullanımı konusunda standartlarından ödün vermemeyi ilke edinen Yonca Gıda, üretimlerinin ana hammaddesi olan sebze ve meyveleri bölgesindeki bini aşkın çiftçiden her sezon sözleşmeli olarak satın almaktadır. Bu sayede de domates hammaddesinin tarladan başlayarak ürün olarak sofralarımıza gelinceye kadar her aşamada ürün güvenliği sağlanarak kontrolleri yapılmaktadır.

Yonca Rendelenmiş Domates ürünü doğal olup, katkısızdır, sadece düşük oranda yemeklik tuz ilavesi vardır. Domatesin içeriğinde yer alan likopen, işlenmiş salça, rendelenmiş domates, ketçap gibi domates ürünlerinde de bulunmaktadır. Çok güçlü bir antioksidandır ve kanser hücrelerinin vücutta yayılmasını engellemektedir. Tarladan üretimi oldukça kısa bir süreyi kapsayan domatesin bütün faydalarından rendelenmiş domates kullanarak kış boyu faydalanmak mümkündür.

Yonca rendelenmiş domates ile pratikliği ile tüm yemeklerde domates ve salça yerine, pizza, makarna vb. ürünlerin sos hazırlığında kısaca domates kullandığınız tüm yemeklerde pratik olarak kullanılabilmektedir. Yonca rendelenmiş domates, katkısız oluşu ile domatesin gerçek tadını, rengini ve kokusunu korur.


TÜM YONCA ÜRÜNLERİ İÇİN SİTEYİ ZİYARET ETMENİZ YETERLİ

http://www.yoncagida.com.tr/

Hiç yorum yok: